baneris
Klienta piekrišana personas datu apstrādei
LV EN RU
Lūdzam atzīmēt izvēles rūtiņas ar „X” tiem personas datu apstrādes nolūkiem un darbībām, kurām Jūs piekrītat:
Komerciālo piedāvājumu saņemšanai norādītajos veidos no Inchcape Motors Latvia SIA:
Komerciālie piedāvājumi1 - īpašie servisa un rezerves daļu piedāvājumi, sezonas piedāvājumi, atlaides u.c., pilnu sarakstu skatīt zemāk
E-pasts
Zvans
SMS
Datu nodošanai šādiem datu pārziņiem:
Apdrošināšanas brokerim2 OCTA un KASKO apdrošināšana
BMW Financial services3 finansēšana
Papildus informācija
Inchcape Motors Latvia SIA personas datu apstrādi veic saskaņā ar uzņēmuma Privātuma politiku, kas elektroniski pieejama mājaslapā http://www.inchcape.lv/privacypolicy.html un papīra formātā pie autosalona administratores. Gadījumā, ja sadarbības laikā rodas nepieciešamība vai vēlme veikt izmaiņas piekrišanas formā, informācija par nepieciešamajām izmaiņām var tikt sūtīta brīvā formā uz informatīvo e-pastu info@inchcape.lv vai nodota jebkuram Inchcape Motors Latvia SIA autosalona pārstavim, ar kuru notiek sadarbība.
1 Informācija par SIA Inchcape Motors Latvia aktuālajiem un jaunajiem pārdošanas, servisa, rezerves daļu, aksesuāru piedāvājumiem, atlaidēm, kampaņām, tai skaita līzinga, aprošināšanas un garantijas piedāvājumiem, kā arī ielūgumi uz pasākumiem u.c.
2 Dati tiek nodoti apdrošināšanas brokerim UADBB „AON Baltic” Latvijas filiālei. Datu pārzinim tiek nodoti šādi dati un ziņas par klientiem: vārds, uzvārds, personas kods, telefona numurs, e-pasts, darba vieta, transporta līdzekļa valsts reģistrācijas numurs, apliecības numurs, šasijas numurs un citi transporta līdzekļa tehniskie parametri, esošu apdrošināšanas līgumu termiņi. Datu apstrādes mērķis ir sagatavot apdrošināšanas piedāvājumus, noslēgt līgumus, kā arī to izsūtīšana. Saziņa ar klientiem var notikt gan telefoniski, gan e-pasta veidā
3Dati tiek nodoti BMW Financial Services Scandinavia AB. Šim datu pārzinim tiek nodoti šādi dati un ziņas par klientem: vārds, uzvārds, telefona numurs, e-pasts, transporta līdzekļa šasijas numurs un valsts reģistrācijas numurs, interesējošo transporta līdzekļu markas un modeļi, autosalona apmeklēšanas datumi, informācijas pieprasījumu datumi un tml. Datu apstrādes mērķis ir veikt klientus insteresējošo pakalpojumu izpēti, kā arī komerciālo piedāvājumu izsūtīšanu. Saziņa ar klientiem var notikt gan telefoniski, gan epasta veidā.
4Inchcape Motors Latvia SIA veic klientu aptaujas, pamatojoties uz leģitīmo interesi noskaidrot klientu viedokli un, balstoties uz to, pilnveidot sniegtos pakalpojumus, tādējādi veicinot klientu apmierinātību. Jums ir tiesības jebkurā laikā atteikties no turpmākas aptauju saņemšanas gan aptaujas zvana laikā, gan atrakstoties no e-pastu aptaujām, kā arī izmantot savas tiesības iebilst pret šādu apstrādi, sazinoties ar mums Privātuma politikā norādītajos veidos.
5Dati tiek nodoti tikai tam ražotājam, kura ražoto transportlīdzekli Jūs esat iegādājies vai kura apkalpošana ir veikta Motors Latvia SIA (BMW ražotājs - Bayerische Motoren Werke AG; Ford ražotājs - Ford Werke GmbH; Mazda ražotājs - Mazda Motor Corporation; Jaguar un Land Rover ražotājs - Jaguar Land Rover Limited). Attiecīgajam ražotājam tiek nodoti šādi klientu personas dati: vārds, uzvārds, telefona numurs, e-pasts, transporta līdzekļa šasijas numurs un valsts reģistrācijas numurs, transportlīdzekļu markas un modeļi, autosalona apmeklēšanas datumi, informācijas pieprasījumu datumi un ražotāji apstrādā šos datus neatkarīga pārziņa statusā atbilstoši konkrētā ražotāja privātuma politikai. Datu apstrādes mērķis ir veikt klientus interesējošo transporta līdzekļu un pakalpojumu izpēti un veikt klientu apmierinātības aptaujas e-pasta veidā. Jums ir tiesības jebkurā laikā atteikties no turpmākas ražotāja aptauju un citas saziņas saņemšanas, atrakstoties no e-pastu saņemšanas, kā arī izmantot savas tiesības iebilst pret šādu apstrādi, sazinoties ar konkrēto ražotāju.