Inchcape vakances

Inchcape sniedz iespēju uzņēmuma darbiniekiem (administrācijas, jauno un lietoto automašīnu tirdzniecības, mārketinga, līzinga un apdrošināšanas,  servisa un virsbūves speciālistiem)  apgūt un pilnveidot savas kompetences, celt profesionālo kvalifikāciju un meistarību, būt ekspertiem savā jomā, kā arī vairot piederību uzņēmumam un būt lepniem par to, ko mēs darām, JO MŪS AIZRAUJ TAS, KO MĒS DARĀM!

Mūsu vīzija ir kļūt par pasaulē uzticamāko automobiļu izplatītāju un mazumtirgotāju. Lai to īstenotu, mēs esam pārliecināti, ka katram darbiniekam ir sava loma šī uzdevuma īstenošanā.

Mēs lepojamies, ka Inchcape Latvija komandā šobrīd strādā vairāk kā 200 darbinieki, trīs autosalonos Rīgā – Ford/Mazda, BMW/MINI/MOTORRAD un Jaguar/Land Rover.

Aicinām Tevi pievienoties Inchcape komandai un attīstīt savu meistarību, rakstot uz personals@inchcape.lv. Piesakoties konkrētai vakancei, Tavus personas datus (CV, motivācijas vēstuli u.c. informāciju, kas tiks norādīta un pievienota e-pastā) uzglabāsim 6 mēnešus no dienas, kad tiks noslēgts personāla atlases process.

Vienmēr esam atvērti un ar prieku uzņemam savā komandā jaunus, perspektīvus un talantīgus KOLĒĢUS!

 

P.S. Ja vēlies, lai pēc atlases noslēguma mēs izvērtētu Tava profesionālā profila atbilstību arī citiem amatiem, kas ir vakanti vai varētu kļūt vakanti nākotnē, vai iesūtot pieteikumu, vēlies, lai apsveram Tavu kandidatūru amatiem, kas varētu kļūt vakanti nākotnē, nepiesakoties izsludinātai vakancei,  lūdzam par to informēt, paužot piekrišanu datu apstrādei, tostarp personas datu glabāšanai 6 mēnešu periodā. Sniegto piekrišanu vari atsaukt jebkurā laikā, nosūtot atsaukumu uz personals@inchcape.lv. Plašāka informācija par personas datu apstrādi ir pieejama privātuma politikā https://www.inchcape.lv/privatuma-politika/.

 

Automehāniķi

Aktuālās vakances

Pieteikties vakancei

Aicinām Tevi pievienoties Inchcape komandai un attīstīt savu meistarību!

  Pievienot CV *
  * Obligāti aizpildāmie lauki

  Pieteikties vakancei

  Aicinām pievienoties Inchcape Latvia komandai, lai kopā sasniegtu vēl vairāk un iegūtu lieliskas karjeras izaugsmes iespējas!

  JAUNU MAZDA AUTOMAŠĪNU TIRDZNIECĪBAS KONSULTANTE/-S

  Skanstes iela 4A

  Vairāk

  PRAKSE LIETVEDĪBĀ UN KLIENTU APKALPOŠANĀ

  Dārzciema iela 64A

  Ja sarakstā neredzi sev šobrīd piemērotu vakanci, nosūti mums ziņu ar savu CV! Mēs esam vienmēr atvērti uzņemt jaunus kolēģus un strādājam pie jaunu vakanču atvēršanas. Iespējams, kāda vēl briest, un Tev ir iespēja būt pirmajam un pievienoties lieliskajai Inchcape komandai.


   Pievienot CV *
   * Obligāti aizpildāmie lauki