Publicēšanas datums 09/22

MINI Cooper atsauksmes un sterotipi – APGĀZTI!

 

MINI Cooper atsauksmes digitālajā vidē un sabiedrībā nereti pārsteidz ar visai interesantiem apgalvojumiem par MINI automašīnām. Viens no populārākajiem uzskatiem – MINI automobiļu īpašnieki visbiežāk ir frizieri, mākslinieki, fotogrāfi, modeļi un citu profesiju pārstāvji, kas visbiežāk darbojas radošajās sfērās. Lai gan daļā gadījumu šī varētu būt patiesība, kā liecina tirgus izpētes dati, šis ir viens no izplatītākajiem mītiem un stereotipiem.

 

Otrs visai populārs uzskats ir “MINI -mazs auto, kurā nav vietas un viennozīmīgi nav paredzēts ģimenes vajadzībām.” Mēs, Inchape Motors Latvia un MINI komanda nolēmām apgāzt šos slavenos mītus par MINI Cooper automobiļiem un parādīt to patieso būtību. Aicinām ielūkoties MINI zīmola modeļu Pasaulē, apskatot trīs videoklipus, kas tapuši tepat Latvijā un viennozīmīgi apgāž katru no populārākajiem mītiem.

 

MINI Cooper – tas ir neatvairāma stila, azartiska rakstura, elegances un veiktspējas apvienojums, kas ir radīts ikvienam. MINI Cooper spēj ietilpināt visu ģimeni, gara un īsa auguma cilvēkus, tas der un ir piemērots ikvienam, kas vēlas unikālu braucienu katru dienu. No māksliniekiem, dizaineriem, mūziķiem un radio studiju vadītājiem, fotogrāfiem un grafiskajiem dizaineriem, projektu vadītājiem, basketbolistiem, nozares profesionāļiem un speciālistiem, līdz pat ārstiem un uzņēmējiem – MINI ir radīts ikvienam!

 

 

Vēl joprojām MINI Cooper atsauksmes un stereotipi norāda uz to, ka sabiedrībā tiek plaši uzskatīts, ka šis auto ir ļoti mazs un neietilpīgs auto, kurā ir vieta tikai sieviešu rokassomiņai vai darba datorsomai, taču bagāžas nodalījumā vieta pietiks tikai kādai logu šķīdumam un dažiem nepieciešamajiem instrumentiem. Cik tālu tas ir no patiesības? Aicinām to noskaidrot nākošajā videoklipā.

MINI Cooper pietiek vietas Taviem hobijiem un atpūtai – no došanās piknikā, līdz ceļojumiem, ģitārspēlēs nodarbībām vai aktīvai atpūtai dabā.

 

 

MINI ir ne tikai kompakts, ietilpīgs automobilis ar neatkārtojamu stilu, tas ir auto ar izcilām spējām gan mierīgiem braucieniem pilsētā, gan piedzīvojumu pilniem izbraucieniem ārpus tās, neatkarīgi no ceļa seguma.

 

 

Kādēļ MINI patīk daudziem un kļūst populārāks? Vai iemesls slēpjas tajā, ka cilvēki kļūst arvien atvērtāki un pasvītro savu individuālo stilu, vai tomēr MINI piemīt īpaša kvalitāte, braukšanas īpatnības, lieliska vadāmība un komforts? Varam turpināt bezgalīgi, taču, iekāpjot MINI ērtajos sēdekļos, apņemot tā izcili veidoto stūri, nozīme ir tikai vienam – braukt ar MINI ir aizraujoši, lieliski un ērti, un jums gribēsies vēl.

 

Aicinām pārliecināties par to, ka MINI ir radīts arī jums!

Piesakieties testa braucienam šeit, vai apmeklējot MINI autosalonu Dārzciema ielā 64A, Rīgā.