Vakances

Inchcape Latvija komandā šobrīd strādā aptuveni 220 darbinieki, četros autocentros Rīgā – Ford/Mazda, BMW/MINI/MOTORRAD un Jaguar/Land Rover un Bravoauto.

Inchcape uzņēmuma mērķis ir nodrošināt mobilitāti pasaules kopienām šodienai, rītdienai un labākai dzīvei. Lai to īstenotu, mēs esam pārliecināti, ka katram darbiniekam ir sava loma šī uzdevuma īstenošanā.

Inchcape sniedz iespēju uzņēmuma darbiniekiem (administrācijas, jauno un lietoto automašīnu tirdzniecības, mārketinga, līzinga un apdrošināšanas, servisa un virsbūves speciālistiem) apgūt un pilnveidot savas kompetences, celt profesionālo kvalifikāciju un meistarību, būt ekspertiem savā jomā, kā arī vairot piederību uzņēmumam un būt lepniem par to, ko mēs darām, JO MŪS AIZRAUJ TAS, KO MĒS DARĀM!

Aicinām Tevi pievienoties Inchcape komandai un attīstīt savu meistarību, rakstot uz personals@inchcape.lv. Piesakoties konkrētai vakancei, Tavus personas datus (CV, motivācijas vēstuli u.c. informāciju, kas tiks norādīta un pievienota e-pastā) uzglabāsim 6 mēnešus no dienas, kad tiks noslēgts personāla atlases process.

Ja vēlies, lai pēc atlases noslēguma Mēs izvērtētu Tava profesionālā profila atbilstību arī citiem amatiem, kas ir vakanti vai varētu kļūt vakanti nākotnē, vai iesūtot pieteikumu, vēlies, lai apsveram Tavu kandidatūru amatiem, kas varētu kļūt vakanti nākotnē, nepiesakoties izsludinātai vakancei, lūdzam par to informēt, paužot piekrišanu datu apstrādei, tostarp personas datu glabāšanai 6 mēnešu periodā. Sniegto piekrišanu vari atsaukt jebkurā laikā, nosūtot atsaukumu uz personals@inchcape.lv. Plašāka informācija par personas datu apstrādi ir pieejama privātuma politikā https://www.inchcape.lv/privatuma-politika/.