Vakances

Mēs lepojamies, ka Inchcape Latvija komandā šobrīd strādā aptuveni 180 darbinieki, trīs autosalonos Rīgā – Ford/Mazda, BMW/MINI/MOTORRAD un Jaguar/Land Rover.

Mūsu vīzija ir kļūt par pasaulē uzticamāko automobiļu izplatītāju un mazumtirgotāju. Lai to īstenotu, mēs esam pārliecināti, ka katram darbiniekam ir sava loma šī uzdevuma īstenošanā.

Inchcape sniedz iespēju uzņēmuma darbiniekiem (administrācijas, jauno un lietoto automašīnu tirdzniecības, mārketinga, līzinga un apdrošināšanas,  servisa un virsbūves speciālistiem)  apgūt un pilnveidot savas kompetences, celt profesionālo kvalifikāciju un meistarību, būt ekspertiem savā jomā, kā arī vairot piederību uzņēmumam un būt lepniem par to, ko mēs darām, JO MŪS AIZRAUJ TAS, KO MĒS DARĀM!

Aicinām Tevi pievienoties Inchcape komandai un attīstīt savu meistarību, rakstot uz personals@inchcape.lv. Piesakoties konkrētai vakancei, Tavus personas datus (CV, motivācijas vēstuli u.c. informāciju, kas tiks norādīta un pievienota e-pastā) uzglabāsim 6 mēnešus no dienas, kad tiks noslēgts personāla atlases process.

Ja vēlies, lai pēc atlases noslēguma Mēs izvērtētu Tava profesionālā profila atbilstību arī citiem amatiem, kas ir vakanti vai varētu kļūt vakanti nākotnē, vai iesūtot pieteikumu, vēlies, lai apsveram Tavu kandidatūru amatiem, kas varētu kļūt vakanti nākotnē, nepiesakoties izsludinātai vakancei,  lūdzam par to informēt, paužot piekrišanu datu apstrādei, tostarp personas datu glabāšanai 6 mēnešu periodā. Sniegto piekrišanu vari atsaukt jebkurā laikā, nosūtot atsaukumu uz personals@inchcape.lv. Plašāka informācija par personas datu apstrādi ir pieejama privātuma politikā https://www.inchcape.lv/privatuma-politika/.

 

Vienmēr esam atvērti un ar prieku uzņemam savā komandā jaunus, perspektīvus un talantīgus KOLĒĢUS!

 

Automehāniķi

Aktuālās vakances

Pieteikties vakancei

Aicinām pievienoties mūsu komandai, lai kopā  sasniegtu vēl vairāk!

  Pievienot CV *
  * Obligāti aizpildāmie lauki

  Pieteikties vakancei

  Aicinām pievienoties mūsu komandai, lai kopā  sasniegtu vēl vairāk!

  AUTOELEKTRIĶIS

  FORD/MAZDA AUTOCENTRĀ

  Vairāk

  LIETOTU AUTOMAŠĪNU TIRDZNIECĪBAS KONSULTANTI/-U

  Dārzciema ielā 64A

  Vairāk

  LIETOTU AUTOMAŠĪNU TIRDZNIECĪBAS KONSULTANTI/-U

  K.Ulmaņa gatvē 70

  Vairāk

  AUTOCENTRA ADMINISTRATORE/-S

  BMW/MINI AUTOCENTRĀ

  Vairāk
  Ja neatradi sev piemērotu vakanci, atsūti mums ziņu ar savu CV!


   Pievienot CV *
   * Obligāti aizpildāmie lauki